Způsoby platby

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH. 

Každá vytvořená objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek. Pokud se dopravci nepodaří vám zásilku doručit či ji nepřevezmete, vyhrazujeme si právo na úhradu nákladu souvisejících s doručením balíčku.

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a v případě nepřevzetí dobírky i s uhrazením poplatku za odeslání zboží v této výši.

On-line platební kartou

Svou objednávku můžete zaplatit on-line kartou pomocí zabezpečené platební brány Stripe. Oznámení o provedení platby se nám zobrazí hned a urychlí tím odeslání vaší objednávky k vám.

2

Převodem na účet

Číslo našeho účtu je 237238869/0600, vedený u Moneta Money Bank, a.s. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po připsání platby na náš účet. Pokud od vás neobdržíme platbu do 7 dnů od vytvoření objednávky, bude objednávka stornována.

3

Na dobírku

Objednávku můžete zaplatit při převzetí přímo dopravci hotově či platební kartou (podle možností dopravce). Cena za tento způsob platby je 40 Kč.

3

Hotově při převzetí

Váš balíček si můžete vyzvednout osobně u nás na adrese Jedomělice 164, 273 78 v čase na základě společné domluvy. Platit zde můžete pouze hotově.