Láska k sobě aromaterapie

Láska k Sobě – check-list

Rozhodla jste se, že Láska k sobě bude vaším letošním tématem…. Co všechno musíte udělat?

Láska k sobě je velkým tématem, které na nás křičí ze všech stran. A tak jste se rozhodla, že i vy ji chcete ve svém životě podpořit…

Vstáváte v půl čtvrté, abyste stihla jógu, meditaci, všechny krémy i čajový rituál? 

Zapsala jste se na 15 kurzů od latiny po šplhání po skalách, abyste získala pestrost, rozhled a věnovala čas sama sobě? 

Za beauty procedury teď utratíte měsíčně skoro víc, než vyděláte, protože přece péče o sebe je znakem sebelásky?

Aby vás všechna ta „láska“ nakonec nepoložila…

Láska k sobě ve formě check-listu neexistuje

Všude na nás vyskakují zaručené check-listy s aktivitami, které máme zařadit do svého života, abychom si projevili sebelásku.

Jenže Láska k sobě není o tom, že si odškrtáme cizí seznam radostí. Ani o tom, že si nakoupíme drahý outfit v Pařížské a poletíme na měsíc na Maledivy, jen abychom si dokázali, jak moc se milujeme.

Je to cesta sebepoznání, zažívání, projevení si úcty, Lásky a tolerance a neustálého osvobozování sama sebe od všeho, co nás svazuje. Pramení zevnitř. Ze změny vnímání sama sebe. Ze SebePoznání.

Láska k sobě

Jak tedy Lásku k Sobě zařadit do života?

Jak poznáváme více samy sebe, co s námi souzní, co nás povznáší. Tím zjišťujeme, co chceme ze života propustit, co nás zatěžuje. A naopak jaké činnosti nás povznáší a chceme je zařadit do běžného života.

Místo odškrtávání seznamu aktivit z časopisů si najděte to, co VÁS OSOBNĚ povznáší a naplňuje. Co s vámi souzní, rozzařuje vaši Vnitřní Jiskru. Co (a proč) si nedopřejete na úrovni fyzické, duševní i duchovní.  A začněte to pomalu zařazovat do svého života.

Zamyslete se, v čem všem sabotujete sama sebe. Jaká nehezká přesvědčení o sobě máte nebo přijímáte z okolí a společnosti? Zjistěte, proč to tak je a začněte to měnit. Vyhlašte si dneškem konec prohlášení “Jsem tlustá” a “Jsem blbá”.

 A nakonec se podívejte na svůj život a zjistěte, co všechno v něm vám je bytostně proti srsti. Co děláte jen proto, že se to čeká? S kým se stýkáte i když vás to na týden vyšťaví? Jakým zbytečnostem věnujete čas, který můžete využít ke svému růstu nebo prožitkům? Zjistěte, proč si to v životě stále držíte postupně pracujte na tom, abyste je života odstranili.

Na Lásku k Sobě totiž neexistuje žádný konkrétní a jednoduchý univerzální seznam.

Láska k Sobě je nádherná vnitřní cesta každého z nás a proto taky každá vede jinudy.

Chcete podpořit svou Lásku k Sobě, ale nevíte úplně jak na to? Frekvence naší Valentýnské kolekce vám pomohou proniknout sama k Sobě a otevřít témata, která vás brzdí.