Vykuřovadla na očistu a ochranu

Vykuřovadla na očistu a ochranu – jak s nimi pracovat

Chcete vykuřováním provést očistu a ochranu energetického pole, ale nevíte, jak na to?

Představili jsme si varianty pálení vykuřovadel, aneb jak je můžete používat. Existují však vykuřovadla s různými účinky i různé druhy. A s každým z nich je vhodné pracovat trochu jinak.

Dnes se tedy podíváme na vykuřovadla na očistu a ochranu a na to, jak:
  •  s nimi očistit a ochránit prostor, sebe nebo předměty,
  • vybrat druh vykuřovadla,
  • vybrat způsob vykuřování,
  • co pak při vykuřování dělat.

Jak vybrat vykuřovadla a způsob pálení

Vykuřovadla na očistu a ochranu jsou ta, se kterými se setkáte nejčastěji. Patří mezi ně například známá bílá šalvěj. Očistí prostor nebo vaše pole od těžkých energií, odložených myšlenek, neharmonických emocí nebo i jen jednoduše od cizích energií, které u vás zanechala třeba návštěva nebo které jste přinesli domů z pobytu ve vnějším světě.  Vykuřovadla na ochranu pak vytvoří energetickou bariéru, skrze kterou se k vám  po určitou dobu nedostanou neharmonické energie zvenku.

K ochraně a očistě se dobře hodí vykuřovací svazky i směsi a vykuřování přímým pálením (tedy svazku nebo na uhlíku) i s vykuřovací píckou. Každá kombinace pak působí trochu jiným způsobem.

Obecně platí, že čím hutnější či negativnější energie, tím hutnější kombinaci je vhodné použít, protože působí účinněji v nižších energetických dimenzích. Naopak na prostory s vyšší frekvencí, pravidelnou očistu nebo osobní pole se hodí jemnější formy vykuřování.

Kdy použít svazky

Pálení svazků je hutnou formou – vhodné tedy zejména na očistu prostor nebo předmětů. Působí jako kartáč se savem. Skvěle očistí staré domy, hodí se do prostor, kde čištění provádíte poprvé nebo jedou za dlouho nebo kde se pohybuje hodně lidí. Jsou divočejší přírodní silou. Je naprosto klíčové po jejich použití vyvětrat a nechat kouř odejít. Stejně tak je vhodné s nimi pracovat pouze ve chvíli, kdy jsme velmi harmonicky vyladěni a nejlépe pokud nemáme k aktuálním energiím v prostoru emocionální vztah.

Kdy použít směsi

Vykuřovací směsi jsou jemnějším způsobem očisty a ochrany. Ve spojení s uhlíkem působí více v nižších dimenzích, proto se hodí na hutnější energie – například na očistu prostoru po návštěvě, na terapeutické místnosti, prostory ke skupinovým meditacím nebo cvičení nebo na očistu krystalů.

Pícku zvolte na jemnější energie, osobní pole, osobní meditační prostor nebo pravidelnou očistu prostor s vyšší frekvencí.

Naše směsi díky obsaženým krystalům a energiím zajistí harmonické působení vykuřování a transformaci energií (nejen její rozpuštění do kouře). Můžete je tak použít v každé situaci a jsou vhodné i na osobní energetické pole nebo když nejste 100% v harmonii. V jejich případě působí zejména energie v nich spíš než kouř.

Vykuřovadla na očistu

Očistná vykuřovadla jsou ta, se kterými se setkáte nejčastěji. Patří mezi ně například šalvějové svazky, z našich směsí pak Očista a Očista kamenů. Jejich úkolem je očistit dané energetické pole (osobní, předmětu, krystalu nebo prostoru) od těžkých a negativních nebo jen cizích energií, odložených myšlenek a emocí.

Prostor

Na očistu prostoru zvolte svazek nebo vykuřovací směs s uhlíkem nebo píckou – podle úrovně frekvencí v prostoru.

Potom začněte na fyzické úrovni. Dopřejte mu nejprve běžnou očistu. V prostoru nejprve alespoň zlehka pokliďte. Energie vykuřovala pak bude lépe a rychleji působit. Potom se zklidněte, zaměřte se na Jiskru ve vaší hrudi a požádejte o dokonalou očistu prostoru nebo předmětu od jakýchkoliv nedokonalých energií.

V případě prostoru pak můžete buď odejít z místnosti a nechat kouř působit nebo můžete procesu pomoci a opatrně s vykuřovadlem projít celý prostor/dům, aby se kouř dostal na všechna místa. Vnímejte, kde se koncentruje hutnější energie. Tam můžete s vykuřovadlem zůstat déle a pomoci rozpouštění energie vizualizací.

Po skončení vykuřování (zejména u svazků) je naprosto klíčové důkladně vyvětrat.

Předměty a krystaly

Pro očistu předmětů a krystalů Předměty nejprve omyjte vodou (pokud je to možné), otřete případný prach. Krystaly stačí zlehka omýt studenou vodou. Potom je podržte přímo nad vykuřovadlem a nechte kouř či jeho esenci, aby předmět či krystal očistila. Můžete stejně jako u prostoru požádat o harmonickou očistu daného předmětu nebo krystalu.

Osobní energetické pole

Na očistu osobního energetického pole jsou nejvhodnější vykuřovací směsi s píckou. Svazky a uhlík jsou ve většině případů příliš hrubé.

Následující postup je sepsaný pro naše vykuřovací směsi.

Na očistu si vyhraďte chvíli času. Tak, aby vás nic a nikdo nerušil. Zvolte k tomu nejlépe vaše meditační místo nebo alespoň uklizený harmonický prostor.

Ztište své myšlenky, zklidněte emoce. Zaměřte se na Jiskru ve středu své hrudi pod klíčními kostmi. Můžete požádat o harmonickou dokonalou očistu svého energetického pole. Zapalte svíčku v pícce a vnímejte esenci vykuřovadla jak naplňuje vaše energetické pole, rozpouští a transformuje neharmonické energie. U našich vykuřovadel můžete i vědomě aktivovat krystaly v nich.  Můžete vnímat jen proces nebo i co konkrétně se ve vašem poli usadilo. Nechte to však rozpustit a transformovat. Zároveň můžete vnímat, jak se Světlo ze středu vaší hrudi rozšiřuje do celého vašeho těla a potom i mimo něj. Až ucítíte, že vaše pole je čisté, vizualizujte si ve středu hrudi světlo jiskřivě bílé, které se opět rozšíří do vašeho těla i mimo něj a naplní vaše energetické pole.

Jakmile ucítíte, že je proces u konce, poděkujte a můžete ukončit meditaci nebo pokračovat dál. Vykuřovadlo můžete nechat působit dál.

Vykuřovadla na očistu a ochranu

Vykuřovadla na ochranu

Ochranná vykuřovadla většinou lehce očišťují prostor ale zejména tvoří energetickou ochrannou bariéru okolo prostoru nebo osobního pole. U nás najdete Ochranu sebe se sodalitem i Ochranu domova s fluoritem.

Ochranná vykuřovadla mají za úkol odclonit jakékoliv negativní energie, které k nám přichází. Obecné i cílené. Fungují proto dobře ve formě svazků si směsí s uhlíkem nebo píckou. Vybírejte podle pocitu a podle frekvence energií, před kterými chcete chránit. Na těžší nebo cílené energie se hodí více uhlík, na jemnější nebo obecnou ochranu je vhodnější pícka, jelikož dosáhne do vyšších frekvenčních pásem.

Ochrana prostoru

Na ochranu prostoru je vhodný svazek nebo uhlík, pícka pak na obecné pravidelné udržování ochranného pole, na váš osobní meditační prostor nebo na vysokofrekvenční meditační prostory.

Prostor je opět vhodné poklidit, lépe a déle se v něm pak ochranné pole udrží. Vykuřovadlo potom zapalte a postavte do středu místnosti. Můžete ho buď nechat jen působit nebo můžete proces podpořit. V takovém případě ideálně buďte v místnosti sami. Sedněte si, zklidněte myšlenky a emoce a zaměřte se na Jiskru ve středu vaší hrudi. Požádejte o dokonalou ochranu před jakoukoliv neharmonickou energií a vnímejte působení vykuřovadla. Při použití našich vykuřovadel můžete vnímat, jak se od vykuřovadla šíří frekvenční pole, které svým rozpínáním prostor jemně čistí a vytváří kolem něj ochrannou energetickou bariéru. Můžete vidět odstíny bílé a zlaté s modrou, fialkovou nebo zelenkavou barvou.

Po vykuřování nezapomeňte poděkovat a vyvětrat. Pokud používáte naše ochranné směsi, není větrání nutné (jen v případě směsi Silné ochrany).

Ochrana v krystalech

Používáte krystaly na ochranu sebe nebo prostoru? Můžete jejich působení podpořit naší vykuřovací směsí. Krystaly v našich směsích budou spolupracovat s těmi vašimi. Při vykuřování mějte své očištěné krystaly při sobě. Zaměřte se na Jiskru ve svém Nitru a aktivujte své krystaly i krystaly ve směsi. Požádejte o nabití svých krystalů ochrannou energií.

Ochrana vlastního energetického pole

Pro ochranu vlastního pole zvolte spíše vykuřovací pícku se sypkou směsí. Zejména pokud často meditujete a pracujete s energií. Svazky můžou být příliš hrubé nebo působit jen v nižších dimenzích, než ve kterých působíte vy.

Následující postup je sepsaný pro naše vykuřovací směsi.

Vykuřovadlo bude působit nejlépe, když ho použijete při meditaci.

Vyhraďte si čas, kdy vás nikdo nebude rušit. Sedněte si pohodlně do harmonického prostoru. Zklidněte svou mysl, myšlenky a emoce, vnímejte svůj dech. Zapalte ochranné vykuřovadlo. Pokud nemeditujete, můžete jen sedět a v tichosti vnímat energii vykuřovadla. Nebo vyzkoušejte následující postup. Zaměřte pozornost na Jiskru Světla ve středu své hrudi pod klíčními kostmi. Nejlépe nejprve očistěte prostor i své energetické pole. Můžete požádat svou vnitřní Jiskru o ochranu před jakoukoliv negativní energií. Vnímejte své vnitřní Světlo a energii vykuřovadla. Vnímejte, jak se okolo vašeho pole tvoří modro-bílo-zlatá energetická ochranná bariéra a podpořte ji září Světla ze středu vaší hrudi.

Jakmile ucítíte, že je proces u konce, poděkujte a ukončete meditaci. Vykuřovadlo můžete nechat působit dál.

Vyzkoušejte naše vykuřovadla na očistu a ochranu