Vykuřovadla s aspekty

Vykuřovadla s aspekty – jak s nimi pracovat

Zaujaly vás naše vykuřovací směsi s aspekty Lásky, Života, Požehnání…? Pojďte si přečíst, jak s nimi pracovat co nejlépe.

Co jsou vykuřovadla s aspekty

O čem že to vlastně mluvím? O vykuřovacích směsích, jejichž úkolem je něco víc než jen očista a ochrana energií. Vykuřovadla s aspekty vám pomohou v životě podpořit a rozproudit určité aspekty jako například Radost nebo Lásku k sobě.

Jakým způsobem fungují?

Většina směsí, které najdete funguje na bázi kombinaci ingrediencí (bylin, dřev, pryskyřic..), které obecně daný aspekt podporují.

Naše vykuřovadla s aspekty jdou však ještě dál.

Složení našich receptur má čtyři úrovně – ingredience, barvy, krystaly a energie. Základem jsou stejně jako jinde byliny, dřeva a pryskyřice vybírané podle jejich účinků ale také podle frekvenční vibrace barev. Další složkou jsou krystaly. Ty podporují daný aspekt svou vlastní frekvencí a barvou, zaštiťují a harmonizují působení bylin a zároveň slouží jako jako ukotvení pro hlavní složku našich směsí – energie. Na základě svých duchovních znalostí, zkušeností, praxe a zasvěcení každou směs s aspektem osobně nabíjím vysokofrekvenční energií, esencí daného aspektu. Ta vám pomůže projevit daný aspekt ve vašem životě. Harmonizuje vaše pole. Ukáže vám, co danému aspektu ve vašem životě brání proudit a pomůže vám tyto zábrany uzdravit.

Jak si vybrat to vhodné pro vás

Vykuřovadla s aspekty

Jak je pálit?

Vykuřovadla s aspekty můžete pálit na uhlíku, na vykuřovací pícce i v aromalampě. Všechny způsoby jsou dobré, každý ale působí trochu jinak.

S uhlíkem

Uhlík zvolte v případě, že s energiemi zatím nijak moc nepracujete, zejména pokud se nevěnujete energetické očistě. Síla uhlíku vám pomůže vnímat energii i účinky vykuřovadla rychleji a silněji.

Uhlík můžete zvolit i v případě, kdy s energiemi pracujete, meditujete, očišťujete si pole, ale s daným aspektem ne a ne pohnout. Působení uhlíku je silnější a důraznější. Pomůže vám prorazit bariéru, přes kterou se nemůžete dostat a ukázat „zdroj problému“. Doporučuji ale v tomto případě použít uhlík jednou, dvakrát a pak pozorovat, co se bude dít, než ji zapálíte znovu. 🙂

Jak používat uhlík najdete tady.

S píckou

Pícka je z mého pohledu nejlepším způsobem. Její účinky jsou dostatečně silné, aby se dostaly skrze vrstvy, které projevení aspektu brání a vytvořily most mezi běžným životem a vysokými frekvencemi,  a zároveň dostatečně jemné, aby nepůsobily jako rejžák na energetické pole. Zvolit ji můžete v případě, že začínáte, i v případě, že pracujete s energiemi běžně. Je vhodná i pro meditace, kdy vám umožní se do daného aspektu ponořit opravdu do hloubky.

Jak používat pícku najdete tady.

S aromalampou

Pálení směsi v aromalampě je vhodné v případě, že meditujete a jste zvyklí vnímat vysokofrekvenční energie. Může být volbou i v případě, že s vykuřováním začínáte a chcete to jen vyzkoušet. V aromalampě se uvolňují hlavně vonné esence a zakotvené energie. Její působení je tedy oproti pícce nebo uhlíku zdánlivě jemné. Směs pracuje intenzivně na úrovni frekvencí a může trvat déle, než se energie dostane skrze případné bloky v energetické anatomii a projeví se v běžném životě.

Pokud pracujete s vysokými frekvencemi a meditujete, funguje pálení v aromalampě skvěle v meditacích na dané aspekty a jako doplněk práce s jemně-hmotnými esencemi aspektů.

Jak s nimi pracovat?

Nakonec se pojďme podívat na to, jak vykuřovadla s aspekty používat.

Fungují tak, že ve vašem poli „zjistí“, z jakého důvodu se vám v životě daný aspekt neprojevuje. Tento důvod vám pak vyjeví. Buď v meditaci nebo tak, že vám do života přijde situace, skrze kterou si daný „důvod“ budete moci zpracovat. Zároveň vám pomáhají onen důvod harmonicky rozpustit tak, aby aspekt mohl volně proudit. Co z toho vyplývá?

Jak často?

Zapalte je jednou, vnímejte energie z nich a jaká témata či situace se vám zjeví v myšlenkách. A pak pozorujte, co se ve vašem životě děje. Zpočátku doporučuji zapálit je znovu nejdříve po pěti dnech. S každou směsí pracujte nějaký čas. Nejlépe alespoň dva týdny v kuse. Směsi nedoporučuji míchat mezi sebou nebo skákat z jedné na druhou. Pozorujte, co se ve vašem životě mění, jaké situace vám přichází do života.

Co dělat při pálení?

Tady máte dvě možnosti.

Pokud vám meditace nic neříká, alespoň relaxujte. Dopřejte si čas sama pro sebe. Čas, kdy vás nic a nikdo nebude rušit. Mobil si dejte do letového režimu, zapalte si svíčku, sedněte si nebo lehněte a vnímejte. Ztište svou mysl, emoce a myšlenky. Soustřeďte se na svůj dech, své srdce a na aspekt vykuřovadla, který jste si vybrala. Přemýšlejte, jaký postoj k němu máte. Proč ho chcete v životě mít. Proč neproudí. Jak byste ho mohla podpořit v běžném dni. A pozorujte, jaké myšlenky, emoce a situace se vám objevují.

Můžete si směs zapálit i při józe nebo journalingu. Případně i při relaxaci (knížka, vana, malování….), pokud nevydržíte v klidu. Pak během pár dní pozorujte, jaké situace, jací lidé a jaká témata se vám v životě objevují.

Pokud vám je meditace vlastní, ponořte se do ní (doporučuji k meditaci zvolit spíš pícku nebo aromalampu). Očistěte si pole, rozzařte svou Vnitřní Jiskru, požádejte svou Já Jsem Přítomnost o pomoc a vedení. Pokud víte, jaká dimenze nebo čakra s daným tématem souvisí, můžete se na ně zaměřit. Může se vám ale zobrazit i taková, kterou byste nečekali. Nalaďte se na daný aspekt, požádejte o jeho dokonalou očistu a rozproudění ve vašem životě. A vnímejte, jaké informace vám přichází, vnímejte frekvence vykuřovací směsi. Na závěr poděkujte. Pokud směs ještě voní a svíčka hoří, můžete ji nechat působit dál a jen relaxovat.

Vykuřovací směsi s aspektem

Jaké směsi z naší nabídky jsou tedy ty s aspektem?

Láska k sobě – vykuřovací směs

Život – vykuřovací směs

Požehnání – vykuřovací směs

Radost – vykuřovací směs

Co by se vám mohlo hodit…