duchovní dárky pro ženy

Tipy na duchovní dárky pro ženy

Chcete na Vánoce udělat radost úžasným ženám ve svém okolí? Vyberte jim u nás duchovní dárky, které přinesou do života krásu, lásku a harmonii.

Máte ve svém okolí úžasnou ženu a přemýšlíte, co by jí k Vánocům udělalo radost? Nic vlastně nepotřebuje, ale přeci jen jí chcete darovat něco, co rozzáří její den? A nechcete kupovat dárek jen tak, abyste něco darovali? Připravili jsme pro vás inspiraci na vánoční dárky, které nejen potěší vůní a krásou, ale navíc ještě přinesou do života lásku, podporu a harmonii.

Inspirujte se našimi tipy na duchovní dárky:

Nemůžete se rozhodnout? Co by jí asi tak udělalo největší radost? Vytvořili jsme pro vás tipy na duchovní dárky podle toho, co byste jí chtěli přinést do života.

Vyberte si. Chcete darovat…

vánoční harmonii?

Chcete jí dopřát klidné a pohodové Vánoce a předvánoční čas? Oprostit se od stresu, shánění dárků, úklidu, všech návštěv a vánočního tlaku vnějšího světa? Vyberte jí vánoční sójovou svíčku Christmas Tree s krystaly nebo Vánoční vykuřovací směs s ametystem, křišťálem a citrínem, které pomohou odclonit atmosféru vánočního stresu a přinesou energie lásky a pohody.

lásku a něhu?

Té není nikdy dost, že? Hřejivé objetí jí dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Posílení lásky k sobě zas ženu prozáří a posílí, aby zvládla cokoliv, co ji venku čeká. Potřebuje kromě láskyplného objetí i chvilku relaxace? Pak ji nadchnou vonné vosky Love s překrásnou vůní růží. Pro dávku sebelásky a sebepřijetí pak sáhněte po vykuřovací směsi Láska k Sobě ve spojení s vykuřovací píckou.

božský čas pro sebe?

Ideální pro ženy, které toho mají prostě moc a chybí jim čas sama pro sebe. Vyberte jí z našich Pebbles. Herbal Mystical jí pomůže na chvíli uniknout tlaku vnějších povinností. Zlaté Pearl Satins se vzácnými vůněmi jí dopřejí luxusní zážitek a čas pro sebe pozvednou na vyšší úroveň.

klid a relaxaci?

Čas vypnout a odpočívat… Jen tak v klidu lenošit. Chvilku jen Být. To chce občas každá z nás. K lenošivému vánočnímu odpoledne jí vyberte náš Christmas box. Sadu šesti velkých vonných vosků do aromalampy, které krásně provoní prostor. Jsou rovnou v dárkovém balení a obsahují tři různé vánoční vůně. Chcete něco se silnější energií a účinkem?  Vykuřovací směs Harmonizace s vánoční aromalampou jí zklidní nervy a umožní srovnat myšlenky.

duchovní dárky pro ženy

Hledáte opravdu luxusní dárek? Vánoční sójová svíčka Vanilla Cocoa s 24 karátovým zlatem a krystalem je to pravé.

duchovní dárky pro ženy

Nejraději byste od každého něco? Přesně pro vás jsme připravili náš Celestial box – sadu která zkrotí myšlenky, očistí prostor i vlastní pole a posílí lásku k sobě.

kosmické výšiny?

Odpoutat se od zdejších rovin a vylétnout si vysoko… Do míst krásy a harmonie. S tím vám pomůže vykuřovací směs Pozvednutí s květy jasmínu a Palo Santo, vonné vosky Ethereal s vůní lotosových květů i Pearl Crystal Pebbles. ke kterým můžete navíc přidat ještě designovou lžičku, která udělá její zážitek ještě krásnější.

ochranu a očistu?

Osvobodit se od cizích energií, vnějších programů. Zbavit se hutných energií a ochránit své pole i domov. S tím vším jí pomůže vykuřovací sada Essential, ve které najdete hned čtyři základní vykuřovací směsi s krystaly. Na dlouhodobou údržbu čistoty polí pak využije krystalovou sůl Purity.

podporu na cestě k sobě?

Pracuje na svém osobním rozvoji? Medituje? Nebo prochází těžším obdobím a vy jí chcete darovat něco, co jí podpoří? S krystalovou solí Free nebo Glow bude moci v průběhu každého dne zářit a být sama sebou. V hlubší práci jí podpoří vykuřovací sada Meditation.

krásu života?

Vnímání krásy života nám pomáhá být sami sebou a naplňuje naši duši. Vyberte jí náš bestseller Vykuřovací směs Život s vzácnými ingrediencemi a krystaly rubelitu nebo rovnou celou sadu vykuřovacích směsí Krása života.

duchovní dárky pro ženy

Když se řekne Vánoce, cítíte hned vánoční purpuru? Ta naše Vánoční je navíc obohacená o okvětní plátky růže a krystaly, které vám pomohou odpoutat se od vánočního shonu.