vánoční průvodce duchovními dárky

Vánoční průvodce duchovními dárky

Hledáte vánoční dárek pro ženu, která je vám blízká? Nevíte si rady, co jí vybrat?

Vytvořili jsme pro vás vánoční průvodce duchovními dárky s tipy na naše nejoblíbenější produkty.

Tipy na dárky jsme zde pro lepší orientaci roztřídili do cenových kategorií.

Chcete vybírat spíš podle toho, co by dárek ženě měl do života přinést? Přečtěte si článek ZDE.

Dárky do 200 Kč

Sháníte drobnost pro klientky, kolegyně, paní učitelky nebo jako doplnění velkého dárku pro své blízké? Darujte vánoční atmosféru s naší Vánoční purpurou nebo vánočním vonným voskem do aromalampy Crystal Baubbles s křišťály. Vlastní sbírku krystalů? Sáhněte po vykuřovací směsi na jejich očistu. Pro milovnice vůní jsou ideální vonné vosky.

Dárky do 500 Kč

Tipy na dárky pro kamarádky? Tady jsou. Ať už jako drobnost u vánočního svařáku nebo jako doplněk k většímu balíčku. Najdete zde například vonné Pebbles do aromalampy pro chvíle, kdy si chceme dopřát čas na rozmazlení,  vykuřovací směsi včetně dvou bestsellerů – Lásky k sobě, která jí pomůže mít se ráda takovou, jaká je  a Života, který jí rozproudí krev v žilách a chuť do života nebo třeba krystalovou mlhu Purity, která pročistí a provoní prostor vůní levandule.

vánoční průvodce duchovními dárky

Dárky do 1 000 Kč

Krásné dárky pro výjimečné ženy? Stačí jen vybrat! Co třeba oblíbené vánoční sójové svíčky s esenciálními oleji? Christmas tree voní po mandarinkách a vánočním stromečku. Vanilla Cocoa zas obsahuje krystal a pravé 24kt zlato. Baví jí mystično? Pak bude skvělou volbou Startovací vykuřovací sada s nádhernou perleťovou lasturou. Pro milovnice vůní pak máme Christmas box s vánočními vonnými vosky nebo stylové aromalampy.

Dárkové balíčky

Ztrácíte se v možnostech a neumíte se rozhodnout? Dárkové balíčky našich bestsellerů jsou ideální volbou, když si nevíte rady s výběrem. Sady produktů, které si společně rozumí, ochutnávky od každého  nebo vše, co budete potřebovat třeba na vykuřování. Vánoční boxy dokonce rovnou v dárkovém balení. Chcete jí věnovat od každého něco? Celestial box obsahuje tři naše bestsellery plus navíc nádhernou krystalovou špici a malý krystal. Vánoční atmosféru skvěle naladí sada Perníčků a vánoční aromalampy. Nebo vyzkoušejte sadu našich krystalových solí, které krásně vypadají, voní a ještě pročistí prostor.